Dbamy o Twój uśmiech !
Uśmiechnij się szeroko !
Radość uśmiechu, rozmowy, jedzenia !
Umów się na wizytę
Umów się na wizytę:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek   wizyty telefonicznie potwierdzone
Sobota wizyty umówione

Ortodoncja

Na zdrowie i urodę nigdy nie jest za późno! Leczymy pacjentów w każdym wieku.
DZIECI
Jeśli jesteś przekonany, że wszystko z zębami Twojego dziecka jest w porządku, wystarczy skorzystać z porady ortodonty w 4-5 roku życia dziecka. Około 6-7 roku życia zgryz dziecka podlega największym i najbardziej dynamicznym przemianom.Dobrze zdiagnozowany  w tym wieku pacjent może uniknąć skomplikowanego leczenia ortodontycznego w późniejszym czasie.
Jeśli zaś niepokoi Cię wygląd zgryzu Twojego dziecka, a stomatolog lub pediatra sugeruje konsultację u ortodonty, zasięgnij porady u specjalisty jak najszybciej. Wada zgryzu to nie tylko "krzywe" zęby, to często - niewidoczne na pierwszy rzut oka - nieprawidłowo rosnące kości szczęk. W takich przypadkach im wcześniej poddamy ten wzrost kontroli i działaniu ortodonty, tym większa szansa na uniknięcie zabiegu chirurgicznego.

MŁODZIEŻ
Wiek nastoletni, to czasami najlepszy moment  na rozpoczynanie leczenia ortodontycznego, a czasem wręcz ostatni, żeby wykorzystać intensywny wzrost pokwitaniowy pacjenta do korekty wady. Na szczęście w dobie aparatów stałych i kolorowych ligatur (gumek utrzymujących łuk w zamkach przyklejonych do zębów), młodzież chętnie "zakłada " właśnie aparaty stałe. A te,  istotnie, obok leczenia pozwalają na szeroki uśmiech bez skrępowania.


DOROŚLI
Jesteś osobą dorosłą, u której nie skorygowano wady zgryzu w dzieciństwie? Można temu zaradzić!
Wnikliwa diagnostyka i przemyślany plan leczenia opracowany przez doświadczonego ortodontę, mogą pomóc w nadmiernym ścieraniu zębów, obniżaniu szyjek zębowych czy stanowić przygotowanie do lepszego leczenia protetycznego.A przy okazji wybawić, być może, z kompleksów...

SENIORZY
Leczenie ortodontyczne pacjentów po 60 roku życia, to nie żart czy "fanaberia",  ale często możliwość lepszego dopasowania ruchomej protezy zębowej czy konieczne wsparcie dla leczenia protetycznego lub implantologicznego.